BPATSZ
Bajnokság: Osztály: Forduló:

▶ Bejelentkezés és adminisztráció
23. forduló csapatmérkőzései ( kezdet: 2024-03-04 )
Pestszentimrei PSE III. ↔  EGIS SE I. 7 : 9 
▶   (Módosított dátum: 2024-02-12)
MVM SE I. ↔  BVSC-Zugló III.-Senior I. 0 : 0 
▶  
MAFC I. ↔  Budai XI SE II. 0 : 0 
▶  
Szent Pál Akadémia-HSE I. ↔  OTP SK I. 0 : 0 
▶  
ESMTK I. ↔  VEMAX SE III. 0 : 0 
▶  
BEAC I.-PPKO ↔  Kispest SE I. 0 : 0 
▶  
Kereszttábla (első félév):
 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.
1. ABC Centerline I.X149911147713813987
2. BEAC I.-PPKO2X7101014259591348
3. Budai XI SE II.79X107102111011101157
4. BVSC-Zugló III.-Senior I.766X11675466278
5. EGIS SE I.5695X1168959656
6. ESMTK I.226105X23926443
7. Kispest SE I.9141491014X10137106106
8. Kőbánya SC I.9115118136X14710673
9. MAFC I.376127732X771684
10. MVM SE I.8115101114999X11763
11. OTP SK I.376107106695X695
12. Palotai Titánok SE I.X
13. Pestszentimrei PSE III.73514101210100910X106
14. Szent Pál Akadémia-HSE I.81211911126981076X6
15. VEMAX SE III.9898101310131213111010X
16. X BP I/AX
Nem jóváhagyott
Kereszttábla (második félév):
 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.
1. ABC Centerline I.X81210698
2. BEAC I.-PPKOX6712477
3. Budai XI SE II.810X137810
4. BVSC-Zugló III.-Senior I.4X8111185
5. EGIS SE I.68X1471695
6. ESMTK I.352X164
7. Kispest SE I.1015X9121311
8. Kőbánya SC I.7910X15985
9. MAFC I.4121X285
10. MVM SE I.12997714X
11. OTP SK I.8504X8
12. Palotai Titánok SE I.X
13. Pestszentimrei PSE III.967388X4
14. Szent Pál Akadémia-HSE I.98111112X10
15. VEMAX SE III.81111586X
16. X BP I/AX
Nem jóváhagyott
Tabella:
#CsapatnévMérkőzésGyőzelemDöntetlenVereségPont
1.Kispest SE I.19160332
2.VEMAX SE III.19134230
3.Szent Pál Akadémia-HSE I.19123427
4.ABC Centerline I.19114426
5.MVM SE I.19121625
6.Budai XI SE II.19112624
7.Kőbánya SC I.20102822
8.Pestszentimrei PSE III.2092920
9.EGIS SE I.20721116
10.BEAC I.-PPKO19711115
11.OTP SK I.18421210
12.BVSC-Zugló III.-Senior I.1933139
13.MAFC I.1932148
14.ESMTK I.1920174
15.Palotai Titánok SE I.00000
X BP I/A00000


      Játékos információk: ▶ Játékos szereplések
      ▶ Eltiltások és sárga lapok
      Jatékosranglista:
      ▶ Összes játékos megjelenítése
      # Név Engedély Csapat Mérkőzés Győzelem % arány
      1. Freund Tamás 10704 Kőbánya SC I. 76 72 94.74%
      2. Szántó Gyula 8281 Kispest SE I. 72 66 91.67%
      3. Makranczi László Zsolt 10739 Szent Pál Akadémia-HSE I. 68 57 83.82%
      4. Rohovszky László Dr. 16290 VEMAX SE III. 60 49 81.67%
      5. Stircz Kristóf 12506 Szent Pál Akadémia-HSE I. 48 39 81.25%
      6. Bakó Szilvia 12471 EGIS SE I. 76 60 78.95%
      7. Iváskó Gabriella 9077 Pestszentimrei PSE III. 40 31 77.5%
      8. Nemes Gábor 8883 MVM SE I. 61 45 73.77%
      9. Bodó Tivadar 14169 Budai XI SE II. 72 52 72.22%
      10. Németh Ádám dr. 8673 OTP SK I. 56 40 71.43%
      11. Bercsényi Marcell 17366 Kispest SE I. 76 53 69.74%
      12. Padla László 12582 ABC Centerline I. 68 46 67.65%
      13. Nagygyörgy András 12583 ABC Centerline I. 72 48 66.67%
      14. Kisvarga Benjámin 14361 Szent Pál Akadémia-HSE I. 72 46 63.89%
      Marosi Viktória dr. 17255 Budai XI SE II. 72 46 63.89%
      16. Endrényi Gábor 9550 MVM SE I. 69 42 60.87%
      17. Xiong Shao 13384 VEMAX SE III. 68 41 60.29%
      18. Várady Ágnes 8138 MVM SE I. 68 40 58.82%
      19. Csongor Tamás 12992 ABC Centerline I. 72 42 58.33%
      20. Tóth Zsolt 10831 Pestszentimrei PSE III. 69 40 57.97%
      21. Berger Árpád 17643 Budai XI SE II. 76 43 56.58%
      22. Horváth Zoltán 10703 Kőbánya SC I. 80 45 56.25%
      Szarvas Tamás 16733 BEAC I.-PPKO 64 36 56.25%
      24. Geiger János 12393 BVSC-Zugló III.-Senior I. 72 40 55.56%
      25. Lukács Dániel 11999 VEMAX SE III. 76 42 55.26%
      26. Ürge Krisztián 17656 Kispest SE I. 68 37 54.41%
      27. Demeter Miklós 14785 EGIS SE I. 80 43 53.75%
      28. Urbán Erika 9375 MVM SE I. 60 31 51.67%
      29. Németh Bence 12781 Pestszentimrei PSE III. 68 34 50%
      30. Schwáb Vilmos 17588 BEAC I.-PPKO 62 30 48.39%
      31. Sramkó László 10391 MAFC I. 72 34 47.22%
      32. Bíró Csaba 9332 BEAC I.-PPKO 76 35 46.05%
      33. Szűcs Gergely 13107 ABC Centerline I. 68 31 45.59%
      34. Nyilas Mihály Attila 14786 EGIS SE I. 60 27 45%
      35. Andrasek Attila 8585 Szent Pál Akadémia-HSE I. 56 25 44.64%
      36. Kiss Tamás 13080 Pestszentimrei PSE III. 72 32 44.44%
      37. Shan Mingyu 19487 BVSC-Zugló III.-Senior I. 72 31 43.06%
      38. Nagy Zoltán 11690 BEAC I.-PPKO 68 29 42.65%
      39. Tóth András 10493 VEMAX SE III. 52 22 42.31%
      40. Tóth Tamás 8164 MAFC I. 76 32 42.11%
      41. Tódor Attila 10706 Kőbánya SC I. 80 33 41.25%
      42. Zsigmond Olivér dr. 12576 OTP SK I. 59 24 40.68%
      43. Frecska Sándor 9605 OTP SK I. 64 26 40.63%
      44. Molnár Tibor 8870 MAFC I. 72 29 40.28%
      45. Korály Csaba 11218 ESMTK I. 52 19 36.54%
      46. Georgopulosz Vaszilisz 8302 OTP SK I. 47 17 36.17%
      47. Juhász-Vedres Sándor 12394 BVSC-Zugló III.-Senior I. 76 26 34.21%
      48. Pecsenyánszky István 9569 MAFC I. 68 23 33.82%
      Jurik Andrea 9829 EGIS SE I. 68 23 33.82%
      50. Weidinger Zsolt 10705 Kőbánya SC I. 72 23 31.94%
      51. Szerdahelyi Péter 12986 Budai XI SE II. 64 20 31.25%
      52. Haaranen Alexandra 21892 MVM SE I. 42 13 30.95%
      53. Turkovics Kornél 14572 ESMTK I. 54 16 29.63%
      54. Hiriczkó Ede 17728 ESMTK I. 60 17 28.33%
      55. Bencsik Gergely 9503 Pestszentimrei PSE III. 43 10 23.26%
      56. Évi Róbert 16947 ESMTK I. 58 11 18.97%
      57. Farkas Zoltán 11861 ESMTK I. 56 10 17.86%