BPATSZ
Bajnokság: Osztály: Forduló:

▶ Bejelentkezés és adminisztráció
5. forduló csapatmérkőzései ( kezdet: 2016-10-03 )
KSI Senior-KFKI SK II. ↔  Sanitas-BUDO SE V.-Vármajor 9 : 7 
▶  
BVSC-Zugló Senior II. ↔  Sanitas-BUDO SE IV. 8 : 8 
▶  
BKV Előre SC I. ↔  OTP SK II. 12 : 4 
▶  
PDSK I.-Csintalan-Mf. Sasok ↔  BVSC-Zugló SI V. 12 : 4 
▶  
BEAC I. ↔  Budai XI SE III.-Őrmező 14 : 2 
▶  
Szufla SE III.-SUPERNOVÁK ↔  ABC Centerline II. 10 : 6 
▶  
Lendület SE I.-PPKO ↔  ESMTK II. 14 : 2 
▶  
Pénzügyőr SE VIII. ↔  Pestújhelyi SC III. 14 : 2 
▶  
Kereszttábla (első félév):
 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.
1. ABC Centerline II.X1012151071014101038107106
2. BEAC I.6X71497131110136999110
3. BKV Előre SC I.49X16106131013128131291011
4. Budai XI SE III.-Őrmező120X325749126202
5. BVSC-Zugló Senior II.67613X31211910510108107
6. BVSC-Zugló SI V.99101413X11141212491510114
7. ESMTK II.6331145X625483163
8. KSI Senior-KFKI SK II.25695210X791710396
9. Lendület SE I.-PPKO6631274149X956106126
10. OTP SK II.6347641177X34105117
11. PDSK I.-Csintalan-Mf. Sasok1310815111212151113X1414151011
12. Pénzügyőr SE VIII.87314678910122X14886
13. Pestújhelyi SC III.67410611366622X254
14. Sanitas-BUDO SE IV. 9771486151310111814X1110
15. Sanitas-BUDO SE V.-Vármajor 65616651074568115X6
16. Szufla SE III.-SUPERNOVÁK104514912131010951012610X
Nem jóváhagyott
Kereszttábla (második félév):
 1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.11.12.13.14.15.16.
1. ABC Centerline II.X116159812981181291097
2. BEAC I.5X1105550711288368
3. BKV Előre SC I.1015X1212514131210114107712
4. Budai XI SE III.-Őrmező164X107435012323
5. BVSC-Zugló Senior II.711415X813771048136712
6. BVSC-Zugló SI V.81111168X14131114414138129
7. ESMTK II.4112932X81072763412
8. KSI Senior-KFKI SK II.74312938X754213135
9. Lendület SE I.-PPKO894139569X1333961011
10. OTP SK II.55611629113X0781167
11. PDSK I.-Csintalan-Mf. Sasok8141516121214121316X1413944
12. Pénzügyőr SE VIII.48215829141392X6079
13. Pestújhelyi SC III.786143310378310X1716
14. Sanitas-BUDO SE IV. 613913108131510571615X1110
15. Sanitas-BUDO SE V.-Vármajor 710914940136100995X8
16. Szufla SE III.-SUPERNOVÁK98413474115907068X
Nem jóváhagyott
Tabella:
#CsapatnévMérkőzésGyőzelemDöntetlenVereségPont
1.PDSK I.-Csintalan-Mf. Sasok30282058
2.BVSC-Zugló SI V.30243351
3.BKV Előre SC I.30231647
4.ABC Centerline II.30204644
5.Sanitas-BUDO SE IV. 30203743
6.Szufla SE III.-SUPERNOVÁK301621232
7.BVSC-Zugló Senior II.301431331
8.Lendület SE I.-PPKO301411529
9.Pénzügyőr SE VIII.301161328
10.BEAC I.301231525
11.Sanitas-BUDO SE V.-Vármajor 301121722
12.KSI Senior-KFKI SK II.30912019
13.OTP SK II.30712215
14.Pestújhelyi SC III.30622214
15.ESMTK II.30622214
16.Budai XI SE III.-Őrmező3010292

  • BEAC I. : 2
  • Sanitas-BUDO SE V.-Vármajor : 2
  • Szufla SE III.-SUPERNOVÁK : 2

    Játékos információk: ▶ Játékos szereplések
    ▶ Eltiltások és sárga lapok
    Jatékosranglista:
    ▶ Összes játékos megjelenítése
    # Név Engedély Csapat Mérkőzés Győzelem % arány
    1. Leinweber József 11373 PDSK I.-Csintalan-Mf. Sasok 110 110 100%
    2. Gréczy Károly 8577 PDSK I.-Csintalan-Mf. Sasok 114 110 96.49%
    3. Kovács Ádám 11590 BVSC-Zugló Senior II. 116 110 94.83%
    4. Rohovszky László Dr. 16290 PDSK I.-Csintalan-Mf. Sasok 78 66 84.62%
    5. Novák Balázs János 13915 Szufla SE III.-SUPERNOVÁK 101 84 83.17%
    6. Vida Dávid 15032 BVSC-Zugló SI V. 100 77 77%
    7. Halász András 8441 BKV Előre SC I. 120 92 76.67%
    8. Padla László 12582 ABC Centerline II. 104 78 75%
    9. Sinka Csaba 10577 Sanitas-BUDO SE IV. 96 71 73.96%
    10. Krebs Levente 15678 BVSC-Zugló SI V. 116 84 72.41%
    11. Szakály Áron 11739 BEAC I. 92 65 70.65%
    12. Pósfai László 9814 BKV Előre SC I. 116 80 68.97%
    13. Bicsák Bettina 10636 Sanitas-BUDO SE IV. 104 71 68.27%
    14. Vitos Klára 16549 ABC Centerline II. 88 60 68.18%
    15. Nagy Tamás 13908 Lendület SE I.-PPKO 120 81 67.5%
    16. Hertelendy Amadó 13888 BEAC I. 104 70 67.31%
    17. Steinbach Roland 16711 Sanitas-BUDO SE IV. 112 73 65.18%
    18. Komár János 8304 BKV Előre SC I. 104 67 64.42%
    19. Kelemen József ifj 10166 KSI Senior-KFKI SK II. 97 61 62.89%
    20. Somogyi Roland 11771 OTP SK II. 108 66 61.11%
    21. Nguyen Anh Phuong 8216 Sanitas-BUDO SE IV. 108 65 60.19%
    22. Castillo-Hoós Marcell 13280 BVSC-Zugló SI V. 96 56 58.33%
    23. Gulyás István 8754 KSI Senior-KFKI SK II. 101 58 57.43%
    24. Szűcs Gergely 13107 ABC Centerline II. 100 57 57%
    25. Serfel Norbert 15698 Pénzügyőr SE VIII. 104 59 56.73%
    26. Kovács Krisztián 8677 Sanitas-BUDO SE V.-Vármajor 100 56 56%
    27. Szabó Miklós 13911 Lendület SE I.-PPKO 120 67 55.83%
    28. Kapuszta Csaba 10691 Pestújhelyi SC III. 84 46 54.76%
    29. BonnyainéVarga Éva 9963 BKV Előre SC I. 116 63 54.31%
    Kricsfalusy Kornél 8763 Pénzügyőr SE VIII. 116 63 54.31%
    31. Hajdu Ákos 15564 BVSC-Zugló SI V. 80 43 53.75%
    32. Szabó Csilla 15692 Szufla SE III.-SUPERNOVÁK 85 45 52.94%
    33. Szandi Nándor 12761 BVSC-Zugló Senior II. 108 57 52.78%
    34. Szabó András 10688 Pestújhelyi SC III. 116 60 51.72%
    35. Papp Nándor 8420 ABC Centerline II. 104 53 50.96%
    36. Székely László 16181 Sanitas-BUDO SE V.-Vármajor 80 40 50%
    37. Matis Ferenc 9092 PDSK I.-Csintalan-Mf. Sasok 86 42 48.84%
    38. Kirchmayer Richárd 13893 ESMTK II. 109 52 47.71%
    39. Borbély János 9610 OTP SK II. 104 48 46.15%
    40. Vadnai Vince 13226 BVSC-Zugló Senior II. 108 49 45.37%
    41. Szarvas Tamás 16733 Lendület SE I.-PPKO 116 50 43.1%
    42. Mészáros Bálint 16749 BEAC I. 92 37 40.22%
    43. Tóth Krisztián 14741 Szufla SE III.-SUPERNOVÁK 81 32 39.51%
    44. Évi Róbert 16947 ESMTK II. 113 43 38.05%
    45. Litkei József 11622 BVSC-Zugló Senior II. 80 30 37.5%
    46. Wurth Sándor 13906 Sanitas-BUDO SE V.-Vármajor 88 30 34.09%
    47. Kelemen József 10165 KSI Senior-KFKI SK II. 109 36 33.03%
    48. Bártfai Zsombor 9137 Pestújhelyi SC III. 100 33 33%
    49. Pató Gábor 12076 Pestújhelyi SC III. 100 32 32%
    50. Szabó József 13898 ESMTK II. 85 27 31.76%
    51. Mohácsi János 9607 OTP SK II. 100 28 28%
    52. Kovács Szilárd 14571 ESMTK II. 93 24 25.81%
    53. Szabó László 11941 Budai XI SE III.-Őrmező 104 26 25%
    Kocsis Gábor 13909 Lendület SE I.-PPKO 96 24 25%
    55. Szőke Ferenc 8985 KSI Senior-KFKI SK II. 117 20 17.09%
    56. Dezsényiné Horgos Barbara 13304 OTP SK II. 84 10 11.9%
    57. Uhrin Zsolt 17599 Budai XI SE III.-Őrmező 88 9 10.23%
    58. Czomba Imre 12795 Budai XI SE III.-Őrmező 100 8 8%